Kaplama Prosesi

Firmamızda halen dekoratif krom kaplamanın yanında saten nikel, saten krom ve otomotiv sektörüne yönelik yarı parlak nikel ve microporous nikel kaplamalar yapılabilmektedir.

Bunun yanısıra, Avrupa Birliği Projemiz olan SAMDOKAN projemizde de çalışmalarımız sona yaklaşmıştır. Proje sonunda aynı hat üzerine kromik asit içermeyen ön işlem kimyasalları ile ABS, ABS-PC, Polyamit ve Polypropylen malzemelerin kaplanması mümkün hale gelecektir.

Yapmış olduğumuz kaplamalar laboratuvarlarımızda kaplama kalınlık ölçümüm, cross-cut testi ve tuz testi gibi testlere tabi tutularak müşterilerimizin üretim hattına verilmektedir.

Firmamızın tüm bu gayretli çalışmalarının sonucu olarak kendi dallarında dünya devleri ile yarışan Arçelik, Beko, Vestel, Vitra, ECA, Renault gibi bir çok firmanın güvenini kazanmış ve yan sanayisi olma başarısını göstermiştir.

PGS Kaplama Prosesi


Plastik Enjeksiyon Prosesi:
Firmamız müşterilerimizin talebi doğrultusunda sadece kaplama hizmeti vermekle kalmayıp, kaplanacak ürünlerin enjeksiyon baskısını da kendi bünyesinde yapmaktadır. Şu anda 120 ton, 150 ton ve 200 ton kapasitelerinde 3 adet enjeksiyon makinası ile kaplanacak olan ürünlerin üretimini de gerçekleştirerek, müşterilerimize bitmiş ürün teslimi avantajını da sağlamaktayız.

REFERANSLARIMIZ

Vestel
RENAULT
Arçelik
Beko
Vitra
E.C.A.
© 2014 | PGS Plastik Ltd. Şti.